Wspieramy lokalne działania

Transbet wspiera WOŚP!

22-01-2024 / 1 min. czytania

Jesteśmy pełni entuzjazmu, ogłaszając nasze partnerskie zaangażowanie jako sponsor finału 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia!

Transbet

Sieeeema Przemyślu! ❤️ Jesteśmy pełni entuzjazmu, ogłaszając nasze partnerskie zaangażowanie jako sponsor finału 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia!

📅 28 stycznia 2024 ⏱ Oficjalne otwarcie: 14:00 📍 Rynek w Przemyślu

🌟 Co możecie się spodziewać? Wszystko zacznie się już od godziny 8:00, kiedy to z płyty Rynku wystartuje Wielka Przeprawa Świątecznej Pomocy 2024, zorganizowana przez AUTOMOBILKLUB w PRZEMYŚLU. Tradycyjnie nie zabraknie inicjatyw przygotowanych przez Przemyskie Morsy, Przemyski Klub Biegacza, Stowarzyszenie "PiK-Pionki i Karty", Młodzieżowy Dom Kultury Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

🎸 Na zakończenie, czeka wyjątkowy blok koncertowy, który rozpocznie się o 14:00 i będzie trwał do samego wieczora. Będziecie mogli delektować się występami takich zespołów jak Hellset, KASETY, Back to Rock, Power Play, Manchester oraz Małgorzata Ostrowska!

Dumnie wspieramy lokalne inicjatywy, a Finał WOŚP to idealna okazja, aby razem świętować, jednocząc się dla wspólnej, szlachetnej sprawy. Do zobaczenia na Rynku w Przemyślu w niedzielę, aby razem uczestniczyć w tej wyjątkowej uroczystości!

Dziękujemy Wam za wsparcie i dołączcie do nas w tworzeniu magicznej atmosfery podczas tego wyjątkowego dnia! 🤝❤️🎉

Zamów beton

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.