Kariera

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją betonu towarowego dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. Do zakresu naszych działań należy również sprzedaż produktów betonowych, wynajem sprzętu budowlanego, transport, sprzedaż wyrobów hutniczych i kruszywa budowlanego. Sukces naszej firmie opiera się na kompetentnych i wykwalifikowanych pracownikach.

Dołącz do naszego zespołu!

Skontaktuj się z nami, wyślij CV lub napisz wiadomość na adres: biuro@transbet.com.pl

Aktualne oferty pracy

Obecnie nie poszukujemy pracowników na konkretne stanowisko, ale wciąż się rozwijamy dlatego, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, skontaktuj się z nami i prześlij nam swoje CV.

Archiwalne oferty pracy

Operator pompy do betonu

Poszukujemy operatorów na pompy do betonu. Praca Przemyśl/Jarosław/Radymno. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 606 432 935 lub do składania CV w siedzibie głównej naszej firmy ul.Topolowa 5, 37-700 Przemyśl.

Laborant / Technolog Betonu

Poszukujemy laboranta / technologa betonu. Praca w Przemyślu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 606 432 935 lub do składania CV w siedzibie głównej naszej firmy ul.Topolowa 5, 37-700 Przemyśl.

KALKULATOR