O firmie

Od początku istnienia zakładu, główną dziedziną naszej działalności jest produkcja betonu towarowego dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta oraz produktom wysokiej klasy w połączeniu z terminowością dostaw Betoniarnia rozwija się bardzo dynamicznie stając się jednym z lokalnych liderów rynku produkcji betonu towarowego.

Poznajmy się

Mamy to co w każdej firmie jest najważniejsze, czyli zgrany zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.

Mariusz Grochowicz

inż. Mariusz Grochowicz

Współwłaściciel, ZAŁOŻYCIEL FIRMY

Marcin Grochowicz

tech. Marcin Grochowicz

Współwłaściciel

Maciej Grochowicz

mgr inż. Maciej Grochowicz

Współwłaściciel

Kamil Grochowicz

Kamil Grochowicz

Kierownik zakładu w Przemyślu

Mateusz Śnieżek

Mateusz Śnieżek

Kierownik zakładu w Jarosławiu i Radymnie

Michał Joszko

mgr inż. Michał Joszko

Kierownik prefabrykacji stali

Mateusz Maciaszek

mgr inż. Mateusz Maciaszek

Kierownik prefabrykacji betonu

Marzena Wardęga

mgr inż. Marzena Wardęga

Kierownik do spraw jakości, technolog betonu

Kamil Kochański

Kamil Kochański

Laborant budowlany

Lidia Śnieżek

mgr Lidia Śnieżek

Specjalista do spraw kadr i płac

Anna Stasicka

mgr Anna Stasicka

Specjalista do spraw księgowości

Sabina Sitnik

mgr Sabina Sinik

Specjalistka do spraw obsługi klienta w Przemyślu

Justyna Skrzypek

mgr Justyna Skrzypek

Specjalistka do spraw obsługi klienta w Radymnie

Anna Grochowicz-Kiełt

mgr Anna Grochowicz-Kiełt

Specjalista do spraw marketingu

Gracjan Grochowicz

Gracjan Grochowicz

Stażysta

Stawiamy na rozwój

Historia firmy Transbet jest pełna pasji, determinacji i nieustannego rozwoju. Już od 1993 roku stawialiśmy solidne fundamenty pod naszą działalność, a dziś dumnie prezentujemy efekty naszych inwestycji, które nadały niepowtarzalny kształt naszej firmy.

W ciągu wielu lat skrupulatnej pracy i niezachwianej stabilności osiągnęliśmy wiele sukcesów, które uczyniły nas liderem w branży. Jesteśmy dumnymi posiadaczami trzech nowoczesnych linii produkcyjnych betonu towarowego, które znajdują się w strategicznych lokalizacjach: Przemyślu, Radymnie i Jarosławiu. Nasza inwestycja w te nowoczesne zakłady umożliwiła nam nie tylko zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty, ale również zapewnienie efektywnego procesu produkcji.

Jednak to nie wszystko, co oferujemy. Nasze możliwości są wspierane przez własny park maszynowy i transportowy, który gwarantuje szybkie i niezawodne dostawy. Dysponujemy także zaawansowanym zapleczem mechanicznym, które sprawia, że nasze operacje są jeszcze bardziej skuteczne. Ale to nie maszyny i urządzenia tworzą prawdziwą siłę Transbet - to nasz zgrany zespół wyjątkowo kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem i duszą naszej firmy.

Zawsze kładziemy ogromny nacisk na zrozumienie i spełnienie potrzeb naszych klientów. Dlatego w 2013 roku rozszerzyliśmy nasz asortyment, aby sprostać ich oczekiwaniom. Teraz oferujemy nie tylko beton, ale również wysokiej jakości stal zbrojeniową i wyroby hutnicze, które są niezbędne w procesie budowlanym. Ponadto, wprowadziliśmy sprzedaż naturalnych kamieni ozdobnych oraz kostki granitowej, która pozwala nadać każdemu projektcie niepowtarzalny charakter. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż szamb betonowych oraz kruszyw budowlanych, co daje naszym klientom kompleksową gamę rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw Naszym klientom w 2013 r. wprowadziliśmy szereg nowych asortymentów, tj. stal zbrojeniowa, wyroby hutnicze, sprzedaż naturalnych kamieni ozdobnych oraz kostki granitowej, sprzedaż szamb betonowych, sprzedaż kruszyw budowlanych.

Wzmacniając naszą pozycję na rynku, w 2015 roku otworzyliśmy nową, nowoczesną wytwórnię betonu w Radymnie. Był to dla nas ważny krok, który pozwolił nam jeszcze bardziej zwiększyć naszą zdolność produkcyjną i elastyczność w realizacji zamówień. A w 2018 roku przyszła kolej na kolejne osiągnięcie - uruchomienie zakładu w Jarosławiu. Dzięki temu mogliśmy jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów w tej strategicznej lokalizacji.

Transbet to nie tylko firma, to historia sukcesu i pasji. Każdego dnia dążymy do doskonałości i podążamy ścieżką innowacji, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej przeszłości, ale patrzymy z optymizmem w przyszłość, gotowi na kolejne wyzwania i nowe możliwości, które przyjdą nam naprzeciw.

Dbamy o jakość

Posiadamy przyzakładowe laboratorium betonu oraz współpracujemy z Centrum Technologii Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej, aby zapewnić najwyższej jakości towar. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników potrzebnych do produkcji masy betonowej zapewniamy niebywałą trwałość betonu, potwierdzoną długim okresem użytkowania w konstrukcjach budowlanych.

Zamów beton

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Współpracujemy/współpracowaliśmy z takimi firmami z sektora budowlanego jak:

  1. Mota Engil Central Europe
  2. BUDIMEX S.A.
  3. SKANSKA S.A
  4. ERBUD S.A
  5. SINEVIA (Zakłady Remontowo Budowlane WAM)
  6. Inżynieria Rzeszów
  7. SERSO Sp. z o.o.
  8. BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Dbamy o środowisko

Nasza Firma dba o ochronę środowiska i dlatego zakłady wyposażone są w stanowiska do mycia sprzętu oraz urządzenia do recyklingu betonu. Gwarantujemy trwałość i jakość, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz produkt najwyższej klasy!

Gwarantujemy jakość

Gwarantujemy trwałość i jakość, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz produkt najwyższej klasy!

Gdzie jesteśmy?

Główna siedziba spółki mieści się w Przemyślu przy ul. Topolowej 5 (w bezpośrednim sąsiedztwie Wojewódzkiego Ośrodka Egzaminacyjnego Dla Kierowców). W 2015 roku spółka otworzyła nowy załad betoniarski w Radymnie przy ulicy Kosciuszki (w bezpośrednim sąsiedztwie ZEK Kruszgeo). W 2018 roku otworzyliśmy kolejny zakład w Jarosławiu przy ul. Budowlanych 4 (baza po JPB BUDEXIM w bezpośrednim sąsiedztwie z hutą szkła w Jarosławiu).