Firma

Transbet betoniarnie

Betoniarnia TRANSBET BETONIARNIE Sp. z o. o. Sp. K. swą działalność rozpoczęła w 1993 r. Jesteśmy firmą rodzinną.

Od początku istnienia zakładu, główną dziedziną naszej działalności jest produkcja betonu towarowego dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta oraz produktom wysokiej klasy w połączeniu z terminowością dostaw Betoniarnia rozwija się bardzo dynamicznie stając się jednym z lokalnych liderów rynku produkcji betonu towarowego.

Wiele lat systematycznego i stabilnego rozwoju pozwoliło nam na pasmo inwestycji nadających kształt dzisiejszego obrazu Naszej firmy. W dniu dzisiejszym mamy 3 nowoczesne linie produkcyjne betonu towarowego zlokalizowane w Przemyślu, Radymnie i Jarosławiu, własny park maszynowy i transportowy z zapleczem mechanicznym, oraz to co w każdej firmie jest najważniejsze, czyli zgrany zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.

Mamy to co w każdej firmie jest najważniejsze, czyli zgrany zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.

Wychodząc naprzeciw Naszym klientom w 2013r. wprowadziliśmy szereg nowych asortymentów, tj. stal zbrojeniowa, wyroby hutnicze, sprzedaż naturalnych kamieni ozdobnych oraz kostki granitowej, sprzedaż szamb betonowych, sprzedaż kruszyw budowlanych. W 2015r. otworzyliśmy nową wytwórnię betonu zlokalizowaną w Radymnie, a w 2018r. uruchomiliśmy zakład w Jarosławiu.

Posiadamy przyzakładowe laboratorium betonu oraz współpracujemy z Centrum Technologii Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej, aby zapewnić najwyższej jakości towar. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników potrzebnych do produkcji masy betonowej zapewniamy niebywałą trwałość betonu, potwierdzoną długim okresem użytkowania w konstrukcjach budowlanych.

Współpracujemy/współpracowaliśmy z takimi firmami z sektora budowlanego jak :
  • Mota Engil Central Europe
  • BUDIMEX S. A.
  • SKANSKA S. A.
  • ERBUD S. A.
  • POL-AQUA S. A.
  • SINEVIA (Zakłady Remontowo Budowlane WAM)
  • Inżynieria Rzeszów
  • SERSO Sp. z o. o.
  • BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Nasza Firma dba o ochronę środowiska i dlatego zakłady wyposażone są w stanowiska do mycia sprzętu oraz urządzenia do recyklingu betonu. Gwarantujemy trwałość i jakość, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz produkt najwyższej klasy!

Główna siedziba spółki mieści się w Przemyślu przy ul. Topolowej 5 (w bezpośrednim sąsiedztwie Wojewódzkiego Ośrodka Egzaminacyjnego Dla Kierowców). W 2015 roku spółka otworzyła nowy załad betoniarski w Radymnie przy ulicy Kosciuszki (w bezpośrednim sąsiedztwie ZEK Kruszgeo). W 2018 roku otworzyliśmy kolejny zakład w Jarosławiu przy ul. Budowlanych 4 (baza po JPB BUDEXIM w bezpośrednim sąsiedztwie z hutą szkła w Jarosławiu).

Szukasz betonu w swojej okolicy?

Już nie musisz! Mamy dla Ciebie wysokiej klasy beton, który dostarczymy pod wybraną lokalizację.

Zapraszamy do kontaktu, żeby poznać szczegóły naszej oferty!

KALKULATOR