Aktualności

Transbet na Światowym Kongresie Tunelowym w Chinach

22-04-2024 / 1 min. czytania

Transbet częścią Światowego Kongresu Tunelowego 2024 (WTC2024), który odbywa się w dniach 19-25 kwietnia w Shenzhen, Chiny. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi ekspertów z całego świata, aby dyskutować o nowoczesnych i zrównoważonych podejściach w inżynierii tunelowej i podziemnej.

Transbet

Z ogromną radością informujemy, że bierzemy udział w Światowym Kongresie Tunelowym 2024 (WTC2024), który odbywa się w dniach 19-25 kwietnia w Shenzhen, Chiny. To wyjątkowe wydarzenie gromadzi specjalistów z całego świata, aby dyskutować o nowoczesnych i zrównoważonych podejściach w inżynierii tunelowej.

Podczas kongresu mamy okazję do poznawania i dzielenia się wiedzą na temat innowacji, które są nie tylko energooszczędne i przyjazne dla środowiska, ale także inteligentne i bezpieczne. To doskonała okazja, by zwiedzić inspirujące projekty w Shenzhen, takie jak tunel Wanghai Road czy łącznik Shenzhen-Zhongshan, które są przykładami zaawansowanej inżynierii.

Z niecierpliwością oczekujemy na wymianę doświadczeń, naukę od najlepszych w branży i wspólne dążenie do budowania lepszej przyszłości dla inżynierii tunelowej.

Zamów beton

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.