Certyfikaty

Certyfikaty

Prowadzimy przyzakładowe laboratorium betonu oraz współpracujemy z Centrum Technologiczne Budownictwa Instytut Badań i Certyfikacji Sp. z o.o., aby zapewnić najwyższej jakości towar. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników potrzebnych do produkcji masy betonowej zapewniamy niebywałą trwałość betonu, potwierdzoną długim okresem użytkowania w konstrukcjach budowlanych.

Posiadamy Znak Jakości „Dobry Beton”, przyznawany przez SPBT od 2003 roku, za profesjonalizm, z jakim wytwórnie betonu towarowego realizują swoje działania. Certyfikaty wręczane przez SPBT zaświadczają, że dana firma spełnia najwyższe standardy branżowe w zakresie organizacji i technologii produkcji, obsługi oraz ochrony środowiska naturalnego. Aby otrzymać Znak Jakości „Dobry Beton”, kandydujące wytwórnie – zgodnie z regulaminem przyjętym przez Walne Zgromadzenie SPBT – muszą poddać się wielostopniowej procedurze kwalifikacyjnej. Proces rozpoczyna się od samooceny zakładu, wiedzie przez kolejne etapy, wśród których jest również ocena przez niezależnego audytora, i kończy się na przyznaniu nominacji przez Kapitułę Znaku Jakości, składającą się z uznanych autorytetów świata nauki i biznesu.

Nasze wytwórnie betonu towarowego posiadają wdrożony i udokumentowany system Zakładowej Kontroli Produkcji.Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji to dokument, który potwierdza prawidłowe postępowanie w zakresie produkcji wyrobów budowlanych tj. betonu towarowego, stabilizacji i mieszanek związanych spoiwem hydraulicznym wraz z dopuszczeniem ich do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.

Szukasz betonu w swojej okolicy?

Już nie musisz! Mamy dla Ciebie wysokiej klasy beton, który dostarczymy pod wybraną lokalizację.

Zapraszamy do kontaktu, żeby poznać szczegóły naszej oferty!

KALKULATOR