1 października 2024
Transbet na III Kongresie Geoinżynierii i Budownictwa Podziemnego
Z wielką przyjemnością informujemy, że Transbet uczestniczył w III Kongresie Geoinżynierii i Budownictwa Podziemnego. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło ekspertów i pasjonatów branży, a my mieliśmy zaszczyt zaprezentować jedną z naszych głównych gałęzi działalności – Transbet Tunnel Construction Support.
Podczas kongresu nasz kierownik produkcji prefabrykacji stali, Michał Joszko, wystąpił jako prelegent. Jego prezentacja dotyczyła wyzwań związanych z montażem zbrojenia do betonowych segmentów tunelu S19 Rzeszów–Babica. Temat ten wzbudził duże zainteresowanie i stał się punktem wyjścia do inspirujących dyskusji z innymi uczestnikami.
Dziękujemy wszystkim za owocne rozmowy oraz organizatorom za stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!